Firma Trans-Wag Sp. z o. o. została założona w 1994r. Od pierwszych dni działalności świadczymy usługi montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych oraz prowadzimy stację auto gazu. Z biegiem czasu rozbudowaliśmy zaplecze techniczne i wyposażenie prowadzonego serwisu auto gazu. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników do profesjonalnego świadczenia usług.

Montujemy i serwisujemy instalacje gazowe firm.:

AG, BEDINI, BRC, ELPIGAZ,EMMA GAS, KME, KOLTEC, NECAM, LANDI, LANDI RENZO, LOVATO, PRINS, STEFANELLI, TARATARINI, TOMASETTO, ZAVOLI.

Jesteśmy zakładem montażu i serwisu instalacji gazowych LPG w sieci autoryzowanych warsztatów GAS SPECJALIST firmy LANDI RENZO.

Sprzedajemy gaz propan-butan do samochodów na trzech stacjach LPG w Lublinie i Kraśniku.     W tym zakresie współdziałamy z jedną z wiodących firm na rynku gazu w Polsce – firmą GASPOL.

Ze względu na wciąż rosnącą popularność jak i zmianę przepisów związanych z działalnością na rynku auto gazu, jesteśmy współzałożycielami i uczestniczymy w pracy Stowarzyszenia Koalicji Na Rzecz Autogazu.

Prowadzimy także działalność popularyzacyjną dotyczącą zasilania samochodów gazem LPG i CNG, w naszym regionie.

Świadczone przez nas usługi cieszą się uznaniem naszych klientów, poprzez jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę oraz przystępne ceny.

Prowadzimy składy opału, gdzie oferujemy węgiel workowany i drewno opałowe.

Działalność tą prowadzimy od wielu lat cięszącą się dużym zainteresowaniem klientów.

Zapraszamy do współpracy.